Loading

Uruchomiliśmy dziś dla Was nowy projekt. Mapa Wsparcia Fundacji Człowiek składa się ze sprawdzonych adresów, z bezpłatną i niezwłoczną pomocą w kryzysach psychicznych. Znajdziecie tam nie tylko specjalistów, terapeutów, asystentów zdrowienia, ale także fundacje i stowarzyszenia organizujące wsparcie i samopomoc.
To miejsca, w których TY i twoi bliscy możecie przekonać się, że kryzys psychiczny jest szansą na zmianę w życiu, a nie końcem marzeń i planów. Miejsca, które przywracają nadzieję na pełnię zdrowia psychicznego.
Mapa będzie aktualizowana i weryfikowana w oparciu o informacje od Was. Zapraszamy do jej współtworzenia i do kontaktu z nami pod adresem mapawsparcia@human-foundation.eu.
Mapę promują piosenka i teledysk zespołu Organek. WALCZ  – to wezwanie do wszystkich doświadczających kryzysu psychicznego i ich bliskich.
Tomasz Organek: „Ciężko się nam wszystkim ostatnio żyło, trochę świata zwaliło się na nasze głowy. Nie znam chyba osoby, która nie doświadczyła w ostatnim czasie jakiegoś rodzaju kryzysu psychicznego.Wraz z Fundacją Człowiek postanowiliśmy stworzyć pewnego rodzaju ułatwienie dla osób, które zdecydują się poszukać pomocy dla siebie lub bliskich.”

Reżyserem teledysku do utworu „Walcz” jest Agata Trzebuchowska. Za zdjęcia odpowiada Maciej Edelman.
Już wkrótce w sieci pojawią się materiały uzupełniające do teledysku, m.in. rozmowa z Mateuszem Biernatem.