Loading

Szanowni Koledzy, Koleżanki

mamy zaszczyt poinformować, że Fundacja Człowiek, w partnerstwie z Mental Health Europe oraz z Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie i stowarzyszeniem Piękny Umysł, organizuje Seminarium dla osób w lub po kryzysie psychicznym, które odbędzie się w duchu idei Empowerment.

Seminarium odbędzie się 15 grudnia 2020 r. o godzinie 17.30 na platformie Zoom.

Naszymi prelegentami będą:

dr Daniel Fisher – Dr Daniel Fischer – amerykański psychiatra, twórca metody Emocjonalnej Resuscytacji (eCPR), konsultant w gabinecie prezydenta Obamy, były pacjent z diagnozą schizofrenii, założyciel National Empowerment Center w USA,

dr Werner Schütze – jeden z twórców nowoczesnego systemu leczenia środowiskowego w Niemczech. Wiodący trener podejścia „Otwarty Dialog” jako metody leczenia zaburzeń psychicznych, w tym kryzysów psychicznych.

Jolijn Santegoeds – członek zarządu ENUSP w regionie północno – zachodnim, współprzewodnicząca Światowej Sieci Użytkowników i Ocalałych z Psychiatrii (WNUSP), w maju 2017 wybrana do Rady Dyrektorów EDF. Jest aktywna na wszystkich poziomach, od praktycznych alternatyw w usługach zdrowia psychicznego po kształtowanie polityki i sesje ekspertów ONZ.

Po ww. wystąpieniach przewidziana jest dyskusja dotycząca form wsparcia udzielanego osobom w kryzysie oraz sposobów sieciowania punktów samopomocy dla osób doświadczających kryzysu psychicznego w Polsce.
Możliwość uczestniczenia po dokonaniu rejestracji.

Rejestracji na wydarzenie można dokonać pod linkiem:
https://human-foundation.eu/empowerment-poland-2020/

Relację na żywo z wydarzenia można będzie oglądać na kanale YouTube https://bit.ly/33FkTIC
Więcej informacji na naszym Fanpage https://www.facebook.com/humanfoundationeu

Z wyrazami szacunku,
Prezes Fundacji Człowiek
Mateusz Biernat